• PLAK uniwersalny płyn czyszczący na bazie alk. 70%

80.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
DPD Kurier PRZEDPŁATA 16
DHL Kurier PRZEDPŁATA 18
FEDEX Kurier POBRANIE 20
DPD Kurier POBRANIE 22
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 885 555 256

Zostaw telefon

Uniwersalny płyn czyszczący na bazie alkoholu 70% 4L zapach cytrynowy Plak

Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, przeznaczony o usuwania trudnych i uciążliwych zabrudzeń. Idealny do odłuszczania i zapewnienia czystości powierzchniom zmywalnym, takich jak podłogi, blaty, parapety, różnego rodzaju laminaty i podobne powierzchnie. Polecany również do czyszczenia niewielkich elementów np. klamek, uchwytów, czy przyborów biurkowych. Pojemność 4 litry

Sposób użycia:

  • Przetrzeć ściereczką lub mopem nasączonym preparatem i pozostawić do odparowania.
  • Mniejsze przedmioty: Nanieść na przedmiot za pomocą atomizera i ewentualnie dokładnie rozprowadzić czystą ściereczką, pozostawić do odparowania.
Zalecenia:
Przed użyciem na delikatnych powierzchniach należy przeprowadzić test na niewidocznym fragmencie. Stosować z dala od źródeł zapłonu i wysokich temperaturach. Produkt posiada dużą zawartość alkoholu, dlatego może wysuszać skórę rąk, aby temu zapobiec zaleca się używać rękawic ochronnych podczas użycia.
Skład:

 

  • Alkohol etylowy 70%
  • Woda demineralizowana 30%
Wysoko łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie